04.03.2021
13:35
                                                                 
+7 747 619 8977     bilim_2030@mail.ru    Абай даңғылы,90
                   
Created: 23 Тамыз 2019
834

Оқытушылар

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ

«БІЛІМ» КӘСІБИ ГУМАНИТАРЛЫҚ-ТЕХНИКАЛЫҚ КОЛЛЕДЖІ

 

2019-2020 оқу жылындағы оқытушылардың тізімі

Аты - жөні

Лауазымы

Оқыған оқу орны

Санаты

1

Ертаева Жанат Әкебайқызы

Колледж директоры, физика пәнінің оқытушысы

Абай атындағы Алматы Мем.пед университеті – «Физика и информатика», АГУ им.Абая Магистратура

жоғары

2

Өмірбек Рысбике Өмірбекқызы

Оқу ісі жөніндегі орынбасары,орыс тілі мен әдебиетінің оқытушысы

Жамбыл педагогика институты – «Орыс тілі, әдебиеті»

жоғары

3

Кенбаева Гүлназ Жасталапқызы

Тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, қазақ тілі мен әдебиетінің оқытушысы

Әулие ата университеті, қазақ тілі мен әдебиеті

І санат

4

Акишов Еркегали Мұсаұлы

Шаруашылық ісінің меңгерушісі, дене шынықтыру пәнінің оқытушысы

Қазақстан инженерлі-педагогикалық халықтар достығы университеті-  дене шынықтыру және спорт

ІІ санат

5

Ибрашева Айнаш Райымбековна

Директордың әдістемелік ісі жөніндегі орынбасары,

Тарих, құқық,экономика пәндерінің оқытушысы

Тараз институты-тарих, құқық және экономика негіздері

1 санат

6

Калыкова Алмагуль Андосовна

Есепші

Құлан ауыл-шаруашылық колледжі, экономика бухгалтерлік есеп және аудит

-

7

Утегенова Кульпаш Утегеновна

Кадр бөлімінің меңгерушісі

Каз. ХТИ, химик

жоғары

8

Жаксылыкова Айнұр Абдыкадыровна

Оқу-өндірістік шеберхана меңгерушісі, экономика пәнінің оқытушысы

М.Х.Дулати атындағы университеті- экономика магистрі

1 санат

9

Рахматилақызы Салтанат

Педагог – психолог

Тараз инновациялық-гуманитарлық университеті

санатсыз

10

Ақшалова Динара Жартыбаевна

Ағылшын тілі пәнінің оқытушысы

А.Яссауи атындағы қазақ-түрік университеті, ағылшын және түрік тілдері

ІІ санат

11

Қошмағанбетов Сейдрахман Боранқұлұлы

Арнайы пәндер оқытушысы

Ташкент теміржол институы, электроника ж/е схемотехника

санатсыз

12

Асанов Қаңлыбек

Асанұлы

Математика пәнінің оқытушысы

Жамбыл педагогика институты, математика

жоғары

13

Сатыбалдиева Жұлдыз Кенесбековна

 

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы

Тараз мемлекеттік педагогикалық институты –қазақ тілі мен әдебиеті

І санат

14

Рысқұлбеков Қайрат Рәпілбекұлы

 

Оператор-программист

ТарГУ-2016 г.

бакалавр-техники и технологии

санатсыз

15

Ертаева Салтанат Акебаевна

Информатика пәнінің оқытушысы, өндірістік оқыту шебері

Тараз институты, информатика

І санат

16

Андас Таңшолпан Жұмабайқызы

Өндірістік оқыту шебері

ТИГУ-стандарттау, сертификаттау және метрология мамандығы бойынша техника және технология бакалавры

санатсыз

17

Ертаев Жұмат Акебаевич

Өндірістік оқыту шебері

Қ.А.Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті

санатсыз

18

Байназарова Шинар Халитқызы

 

Өндірістік оқыту шебері

Қазақ ұлттық аграрлық университеті-кәсіптік оқыту мамандығы бойынша білім бакалавры

санатсыз

19

Ескараев

Нурдаулет

Сагатбекович

Алғашқы әскери дайындық пәнінің оқытушысы және ұйымдастырушысы

Құрлық әскерлерінің әскери институты-«Тәрбие құрылымдарының офицерлері»-

кәсіби оқыту оқытушысы

санатсыз

20

Жалбиева

Баян Мамитбекқызы

Кітапханашы

Жамбыл мәдени-ағарту училищесі-кітапхана ісі

Жоғары

21

Құмарқұлова

Айдана

Шоханқызы

Оқу бөлімінің іс жүргізушісі

Тараз инновациялық гуманитарлық университеті- стандарттау, сертификаттау және метрология мамандығы бойынша техника және технология бакалавры

санатсыз

22

Нуртаева

Жанар

Жолдасбековна

Физика пәнінің оқытушысы

 

ТарГУ-2003ж.,

физика

санатсыз

23

Туганбаева Гулайхан

Мусагуловна

Медбике

Орта-Азиялық медициналық колледжі

 

-

24

Кожабай

Айнура

Турсынбековна

Арнайы пәндер оқытушысы

ТарМУ,Радиотехника электроника және телекоммуникация,техника және технология бакалавры

санатсыз

25

Нурғазиев

Ермек

Ұйқасұлы

География пәнінің оқытушысы

Қ.А.Яссауи атындағы қазақ-түрік университеті,география бакалавры

Жамбыл гуманитарлық-техникалық университеті, педагогика ғылымдарының магистрі

І санат

26

Умирбекова

Назым

Арманқызы

Іс жүргізуші

«Білім» КГТК, байланыс технигі

санатсыз

27

Бекенова

Арайлым

Дүйсембековна

Арнайы пән оқытушысы

Әулие-Ата университеті,педагогика және психология

ІІ санат

28

Отарбаева

Гүлжан

Қалдарбекқызы

Арнайы пән оқытушысы

Жамбыл гуманитарлық-техникалық университеті,

Информатика,

Жаратылыстану бакалавры академиялық дәрежесі

 

29

Минжанова

Сулушаш Умирзаковна

Арнайы пән оқытушысы

Кзыл-Орда пед.институты,бастауыш білім беру,бастауыш сынып мұғалімі

Жоғары

30

Төкен Қуандық

Ғалымжанұлы

Арнайы пән оқытушысы

ТИГУ-Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету

санатсыз

 

31

Ермекова Айнура Сайланбековна

Химия және биология пәндерінің оқытушысы

ТарМУ-химия ғылымдарының магистрі

 

32

Тұрсын

Нұрмұханбет

Алмазұлы

Дене шынықтыру пәнінің оқытушысы

ТарМПУ-дене шынықтыру және спорт

санатсыз

33

Жолымбекова Арайлым Сарыбаевна

Педагог – психолог

Тараз мемлекеттік педагогикалық институт

санатсыз

34

Карбозова Индира Асқарбековна

Сырттай бөлім меңгерушісі

Жамбыл гуманитарлық техникалық университеті-ақпараттық жүйелер

Магистр

Магистр 

35

Даулетова

Маншук Жалғасбаевна

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы

Абай атындағы Жамбыл гуманитарлық колледжі

санатсыз

36

Қыдырбаева Индира Алпысовна

Информатика  пәнінің оқытушысы

Тараз институты, информатика

1 санат

37

Адаева Айшолпан Ерполатовна

Арнайы пәндер оқытушысы

Қарақалпақ мемлекеттік университеті-юриспруденция

жоғары

38

Хидирова Гүлзахира

Еділбаевна

Қазақ тілі және әдебиеті пәндерінің оқытушысы

ТИГУ, қазақ тілі мен әдебиеті  бакалавры

санатсыз